Senior Active – nowy program dla osób starszych


Zaczynamy kolejny cykl zajęć. Zapraszamy Państwa do zapisów na zajęcia taneczne, naukę komputera i Senior Active, czyli samorozwój poprzez arteterapię. Zapisy w Żuławskim Ośrodku Kultury pod numerem tel.: 55 247 22 30. 

Cały projekt nazwaliśmy Senior Active, ponieważ zakłada rozwijanie aktywności osób starszych na różnych poziomach – ruchowej, społecznej i intelektualnej, a to dzięki oferowanym zajęciom. Podczas warsztatów tanecznych poznacie Państwo różne techniki, od tańca towarzyskiego, poprzez tańce latynoamerykańskie, aż po taniec współczesny. Senior Active to warsztaty dla tych, którzy szukają rozwoju, chcą pracować nad swoimi dobrymi cechami i rozwijać umiejętności interpersonalne. Mają pobudzać do dokonywania zmian w sobie i w swoim otoczeniu. Kurs komputerowy dla początkujących pozwoli w przyjaznej atmosferze poznać tajniki komputera i zasady korzystania z Internetu, a tym samym otworzy przed Państwem niesamowite możliwości, jakie dają nowe technologie.

Na zajęcia zapraszają Fundacja „Kreatywna Edukacja”, Żuławski Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański. Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Nowy Dwór Gdański.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *